Rugsėjo 22-ąją atraskime judėjimo džiaugsmą kitaip
Tarptautinę Dieną be automobilio, minimą rugsėjo 22-ąją, gyventojai raginami atsisakyti automobilių ir keliauti nemokamai Jonavos viešuoju transportu (po miestą, į Jonavos kaimus ir miestelius, į Kauną, į Kėdainius).
Diena be automobilio – puiki galimybė jonaviečiams ir ne tik, nemokamai išbandyti viešąjį transportą ir atrasti jo privalumus, bei rinktis aplinką tausojantį transportą.
Važiuokite su mumis, nes mūsų ratai sukasi dėl jūsų!

