Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę.

Informacija

Jonavos autobusų informacija

Nuo birželio 1 dienos optimizuojami miesto maršrutų reisai

Nuo šių metų birželio 1 dienos bus otimizuojami miesto maršrutų, vykdančių susisiekimą su Koncerno „Achemos grupė“ įmonėmis (esančiomis Jonavoje, Jonalaukio kaime), autobusų reisai:

1.Maršruto Nr. 4 „Rimkai – AB „Achema“ – Realizacija“ visi reisai (su koregavimais) perkelti į miesto maršrutus Nr. 8 ir Nr. 8A:

1.1. Nr. 4 maršruto reisų tvarkaraštis yra artimas miesto maršruto Nr. 8 „Rimkai – AB „Achema““ reisams, išskyrus tai, kad minimi maršrutai skirtingais reisais užsuka į Realizacijos skyrių. Tad į miesto maršrutą Nr. 8 įterpti tik papildomi užsukimai į Realizacijos skyrių  6:19 val. (darbo dienomis), 16:34 val. (pirmad.-ketv.) ir 13:48 val. (penktad.).

1.2. Į miesto maršrutą Nr. 8A „Rimkai – AB „Achema“ - Rasa“  įterptas vienas papildomas Nr. 4 reisas nuo 6:12 val. iki 7:00 val., su papildomu užvažiavimu į Realizacijos skyrių 6:42 val. (darbo dienomis) ir jau minėtame maršrute esamu reisu 7:08 val. nuo stotelės „Vingis“ užsukti papildomai į Realizacijos skyrių 7:28 val. (darbo dienomis).

2. Maršruto Nr. 8A „Rimkai – AB „Achema“ - Rasa“ sumažinti reisai, kurie nėra susiję su darbuotojų pavėžėjimu į / iš darbo. Jie nauju miesto maršrutu Nr. 2 „Rimkai - Maxima - Šveicarija“ ties Plento g. žiedine sankryža bus nukreipti keleivių pavėžėjimui į (iš) PC Maxima (Plento g.), Meškonių kaimą ir Šveicarijos miestelį. Nepabloginant keleivių susisiekimo su Achemos poliklinika, Šveicarijos kryptimi nukreipti Nr. 8A miesto maršruto 5 reisai pirmadieniais – ketvirtadieniais ir 4 reisai penktadieniais. 

3. Kadangi susisiekimas su Šveicarija dienos metu bus užtikrintas nauju miesto maršrutu Nr. 2, tai nuo birželio 1 d. bus nutraukti priemiestinio maršruto „Jonava - Šveicarija“ reisai 10:25 ir 13:25 val.

4. Keleiviai, važiuojantys miesto maršrutu Nr. 2 iki PC Maxima, turės išlipti naujoje autobuso stotelėje „Maxima“, kuri yra šalia prekybos centro Gaižiūnų gatvėje. O važiuojantys iš PC Macima į Rimkus, turės įlipti autobuso stotelėje „Kunigiškiai“, kuri yra Plento gatvėje (čia taip pat stoja autobusai grįžtantys iš Kauno).

Be viso to, kaip ir buvo iki šiol, liko užtikrintas darbuotojų susisiekimą su koncerno „Achemos grupė“ įmonėmis, išlieka optimalus susiekimas su Achemos poliklinika, pagerintas susisiekimas su Jonavos miesto įstaigomis Meškonių, Šveicarijos, Spanėnų, Kunigiškių gyventojams, suteikta ilgai laukta galimybė Jonavos gyvenamųjų rajonų gyventojams viešuoju transportu pasiekti PC Maxima ir Ermitažas, esančius Plento gatvėje. 

Išsamesnė informacija tel.: 8 349 54388 (spausti 4); darbo dienomis 7:00 - 16:00 (penktadieniais 14:00), pietų pertrauka 11:00 - 11:45.