Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę.

Informacija

Jonavos autobusų informacija

Elektroniniai kelionės bilietai

Važiuojant Jonavos autobusais Kauno, Ruklos miestelio, Ruklos kaimo maršrutais, įsigyti bilietus tampa paprasčiau - nuo šiol tą padaryti galima platformoje autobusubilietai.lt (arba į telefoną atsisiuntus šią programėlę).

Kol kas tokia galimybė yra važiuojant trim populiariausiais maršrutais (Jonava - Kaunas; Jonava - Rukla, Jonava - Reabilitacijos centras). Tiems, kurie labiau mėgsta atsiskaityti grynaisiais pinigais, autobuso bilietą taip pat galima įsigyti iš vairuotojo. Primename, kad už tam tikras keliones taip pat galima mokėti ir mobiliąją programėle Jonava E-BUS.

Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti keleiviams skirtingus bilietų įsigijimo būdus. Kviečiu visus naudotis platforma autobusubilietai.lt, taip pat manau, kad ši naujovė svarbi ir mūsų įmonės vairuotojams - kuo daugiau keleivių turės elektroninius bilietus, tuo mažesnis darbo krūvis prekiaujant bilietais teks jiems.

Dėkojame visiems, kurie renkasi keliautis mūsų įmonės autobusais, - sakė UAB „Jonavos autobusai" direktorius Otaras Urbanas.