Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę.

Naujienos

Jonavos autobusų naujienos

Jonavoje dezinfekuojamas viešasis transportas

Jonavoje dezinfekuojamas viešasis transportas

Reaguodama į Lietuvoje paskelbtą ekstremalią situaciją, UAB „Jonavos autobusai“ ėmėsi visų prevencinių veiksmų viruso plitimui užkirsti.

Nuo antradienio visus autobusus dezinfekuoja valytojų brigada. Kai autobusai įvažiuoja į autobusų stotį ir išleidžia keleivius, transporto priemonės operatyviai valomos ir į miestą bei priemiestį vykstančius keleivius jau pasitinka dezinfekuotos. Naudojant valymo ir dezinfekavimo priemones kasdien nuvalomi visi paviršiai, su kuriais kontaktuoja keleivių rankos – turėklai, rankenos, sėdynių atlošų porankiai, langų rėmai.

Taip pat autobusų stotyje kleiviams ir viešojo transporto vairuotojams platinamos rekomendacijos kaip saugotis nuo virusų, užtikrinti asmeninę higieną, rūpintis savimi ir aplinkiniais. UAB „Jonavos autobusai“ turi įsigiję įvairių dezinfekcinių priemonių – rankų ir paviršių valymo skysčių, respiratorių, akinių, vienkartinių pirštinių, šluosčių. Dėl šių priemonių naudojimo kiekvienas atsakingas darbuotojas instruktuojamas, taip pat visiems darbuotojams nuolat akcentuojama paviršių dezinfekavimo ir vėdinimo svarba.

Taip pat norime informuoti keleivius, kad net ir nesant ekstremalių situacijų, autobusų parke įprastai taikomos keturios autobusų valymo rūšys: kasdienis, periodinis, generalinis viso autobuso plovimas ir sėdynių plovimas.

Nuotraukų galerija

Jonavoje dezinfekuojamas viešasis transportas
Jonavoje dezinfekuojamas viešasis transportas