Laikinai stabdomas siuntų vežimas autobusais

2020-03-24

Sustabdžius daugelį autobusų maršrutų „Siuntos autobusais” laikinai nebegali tęsti veiklos

Nuo kovo 25 dienos siuntų terminalas stabdo savo veiklą karantino laikotarpiui. Kovo 25-27 dienomis Jonavos autobusų stoties terminale bus galima tik atsiimti gautas siuntas. 

Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės Jūsų supratimo. Kilus klausimams kreipkitės kasa@jonavosautobusai.lt arba tel. 8 349 54388

Viešojo transporto darbas Jonavoje karantino metu

2020-03-16

Nuo šių metų kovo 16 d. visoje Lietuvoje įvedus karantiną, Jonavos viešajame transporte ir įmonės veikloje numatomi tokie su sveikatos apsauga ir higiena susiję sprendimai:

Visi nutraukti maršrutinių autobusų reisai paskelbti šio internetinio puslapio skiltyje: LAIKINAI NUTRAUKTI MARŠRUTAI IR REISAI

Viso karantino metu priemiestinio susisiekimo autobusai važiuos pagal autobusų eismo tvarkaraščius, kurie galioja mokinių atostogų metu, nes visose švietimo įstaigose nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. privalomai sustabdytas ugdymo procesas, o nuo kovo 30 d., karantino metu, jis bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Visos transporto priemonės dezinfekuojamos ir vėdinamos galinėje visų maršrutų stotelėje - „Autobusų stotis“. Papildomai, esant didesniems keleivių srautams, vairuotojai autobusus dezinfekuos miesto maršrutų stotelėse „Chemikų g. (Vingis)“, „AB „Achema““, „Santaka“, „Geležinkelio stotis“, „Ukmergės g.“.  

Vairuotojai - konduktoriai miesto maršrutuose vertins transporto priemone važiuojančių keleivių skaičių, kad jų būtų ne daugiau nei yra sėdimų vietų. Esant situacijai, kai keleivių skaičius viršys numatytą, darbuotojai į transporto priemonę keleivių nebeleis ir informuos, kad reikėtų palaukti kitos transporto priemonės. Dėl šios priežasties savo keliones piko metu reikėtų planuoti su laiko atsarga.

Raginame keleivius vykti viešuoju transportu tik esant būtinybei.

Iki atskiro pranešimo nutraukiami visi užsakomieji reisai ir nepriimami užsakymai naujiems.

Jonavos autobusų stoties kasoje už siuntų paslaugas, įsigyjamus terminuotus ir maršrutinių autobusų bilietus, kitas paslaugas, rekomenduojame atsiskaityti tik bankinėmis kortelėmis.

UAB „Jonavos autobusai“ administracijos darbas organizuojamas nuotoliniu būdu, todėl atsiradus svarbiems klausimams prašome kreiptis telefonais 8 349 51333, 8 349 52507 arba rašyti kontaktuose nurodytais elektroninio pašto adresais.

Autobusų eismo tvarkaraščių pakeitimai dėl sustabdyto ugdymo proceso

2020-03-13

Šių metų kovo 16 - 27 dienomis priemiestinio susisiekimo autobusai važiuos pagal autobusų eismo tvarkaraščius, kurie galioja mokinių atostogų metu, nes visose švietimo įstaigose nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. privalomai sustabdytas ugdymo procesas. Informacija dėl autobusų eismo tel. (8 349) 51333.

Miesto maršrutinių autobusų eismo pakeitimai 2020 m. kovo 11 dieną

2020-03-09

Dėl to nuo 10:00 iki 13:30 val. Jonavos miesto Žeimių gatvėje (atkarpoje nuo Jonavos viešosios bibliotekos iki Kosmonautų g.) bus draudžiamas transporto eismas. Autobusai nevažiuos pro stoteles: „Kosmonautų g.“, „Biblioteka“. Minėtu laiku (10:00 – 13:30 val.) numatomi tokie maršrutinių autobusų eismo pakeitimai:

  • Miesto maršrutinis autobusas Nr. 3 „Senelių pensionatas – Rimkai“ iš autobusų stoties važiuos tokia eismo trasa: Kalnų g., Kęstučio g., J.Basanavičiaus g., Lietavos g., Žeimių takas, Žeimių g. Minėtu laiku šio maršruto autobusas pro stotelę „Kosmonautų g.“ nevažiuos.
  • Miesto maršrutinis autobusas  7 „Rimkai – Geležinkelio stotis (Kapinės)“:

 iš autobusų stoties link geležinkelio stoties važiuos tokia eismo trasa: Kalnų g., Kęstučio g., J.Basanavičiaus g., Lietavos g., Kosmonautų g., Žeimių g., toliau pagal tvarkaraštį. Autobusas važiuos pro visas stoteles.

nuo geležinkelio stoties link Rimkų šio maršruto autobusas važiuos tokia eismo trasa: iki Kosmonautų g. pagal tvarkaraštį, toliau Kosmonautų g., Lietavos g., J.Basanavičiaus g., Žeimių g., Vasario 16-osios g. Minėtu laiku šio maršruto autobusas pro stotelę „Biblioteka“, nevažiuos.

 Iš anksto atsiprašome keleivių dėl nepatogumų.

 Informacija dėl autobusų eismo tel. 8 349 51333.

Autobusų eismas kovo 11–ąją - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

2020-03-09

Šventinę ir prieššventinę dieną numatyti šie viešojo transporto pakeitimai:

Kovo 11 d.  – šventinę dieną, autobusai važiuos pagal sekmadienio eismo tvarkaraščius.

Kovo 10 d. – prieššventinę dieną miesto maršrutiniai autobusai važiuos pagal penktadienio tvarkaraščius, o miesto maršrutai Nr. 4 ir Nr. 8 važiuos pagal prieššventinius pirmadienio - ketvirtadienio tvarkaraščius.

Miesto maršruto Nr. 8A autobuso reisai iki stotelės „Santaka“ važiuos:

  • iš stotelės „Chemikų g. (Vingis)“: 12:45; 13:15 val.;
  • iš stotelės „Santaka““: 13:10, 13:40 val.
  • iš stotelės „Chemikų g. (Vingis)“: 14:12 val. į „Santaką“ nevažiuos.

Miesto maršruto Nr. 5 autobuso reisai iki stotelės „Ukmergės g.“ papildomai važiuos:

  • iš stotelės „Chemikų g. (Vingis)“: 13:02 val.;
  • iš stotelės „Ukmergės g.“: 13:42 val.
  • iš stotelės „Ukmergės g.“: 16:30 val. iki centro nevažiuos.

 Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus taip pat teikiama telefonu (8 349) 51333

Maršrutinių miesto autobusų, važiuojančių į Fabriko ir Ukmergės gatves, eismo tvarkaraščių pakeitimai darbo dienomis

2019-08-30

Nuo šių metų rugsėjo 2 dienos keičiasi miesto maršrutinių autobusų Nr. 5 „Rimkai - AB „Jonavos grūdai““ ir Nr. 8A „Rimkai - AB „Achema“ - Rasa“ (pirmadieniais - ketvirtadieniais) eismo tvarkaraščiai.

Su naujais eismo tvarkaraščiais galite susipažinti šiame skelbime. informacijos telefonu 8 349 513333 bei miesto autobusų stotelėse.

Reklamos plotų nuoma autobusuose

2019-08-06

UAB „Jonavos autobusai“ išnuomoja reklaminį plotą Bendrovės eksploatuojamuose autobusuose:

Reikalavimai ekranams:

Tinkamai įkomponuotas keleivių salone;

stabiliai pritvirtintas;

užtikrinantis keleivių saugumą;

užtikrinta saugi įrenginio eksploatacija;

nekliudantis vairuotojui apžvelgti keleivių salono;

nekliudantis vairuotojo matomumui per galinio vaizdo veidrodėlius;

gerai matomas keleiviams.

_____________________________________________________

Papildomos sąlygos:

15 proc. eterio laiko suteikti Bendrovės poreikiams.

_____________________________________________________

Montavimo sąlygos:

Bendrovė neteikia montavimo paslaugos.

_____________________________________________________

Montavimo vieta:

Fabriko g. 46, Jonava.

_____________________________________________________

Kitos sąlygos:

Tiekėjas privalės užtikrinti reklamos turinio atitikimą LR teisės aktams.

_____________________________________________________

Pasiūlymų vertinimas:

Ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas parenkamas pagal didžiausios pasiūlytos kainos kriterijų (viso paketo siūloma kaina per 1 kalendorinį mėnesį, Eur be PVM).

_____________________________________________________

Sutarties sąlygos:

Atitiks LR teisės aktus bei pasiūlymo turinį.

_____________________________________________________

Pasiūlymo turinys privalo atitikti pagrindinius reikalavimus.

Informacija tel.: (8 349) 52507 arba el. paštu info@jonavosautobusai.lt

Autobusų eismo tvarkaraščių pakeitimai mokinių vasaros atostogų metu

2019-06-17

Šių metų birželio 25 – rugpjūčio 31 dienomis, mokinių vasaros atostogų metu,

priemiestinių maršrutų autobusų reisai, važiuojantys tik mokinių mokymosi metu (tvarkaraštyje pažymėti MM), nevažiuos.

Į Gaižiūnus minėtu laikotarpiu autobusai važiuos tik trečiadieniais 8:35 ir 15:10 val. per Meškonių kaimą.

Išsamesnė informacija tel. (8 349) 51333

Vakare po miestą važiuos autobusai, grįžę iš Kauno

2019-04-25

Informuojame, kad nuo gegužės 2 d., darbo dienomis autobusai, išvykstantys iš stotelės „Kauno AS“ į Jonavą: 19.10 20.10 20.40 22.15 val., (iš stotelės „Murava“ į Jonavą: 19.25 20.25 20.55 22.30 val.),

net nepersėdus į kitą autobusą  Jus nuveš į reikiamą Jonavos gyvenamąjį rajoną be papildomo mokesčio. Autobuso maršruto stotelės Jonavos mieste: Centras, Autobusų stotis, Ligoninė, Žemaitės g. (Rasa), Žemaitės g. (Juodmena), Chemikų g., Chemikų g. (Vingis), Chemikų g. (Iki), Moksleivių namai, Sodų g., Sporto centras, J.Basanavičiaus g. (Iki), Autobusų stotis.

Informacija dėl autobusų eismo tel. 8 349 51333.

Papildomi autobusų reisai vakarais mieste

2019-04-24

Informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 2 d., darbo dienomis, autobusas papildomais miesto maršruto Nr. 3 „Senelių pensionatas - Rimkai“ vakariniais reisais važiuos šiais laikais:

iš st. „Centras“: 19:58,  20:58, 21:28,  23:03 val.;

iš st. „Autobusų stotis“: 20:00, 21:00, 21:30, 23:05 val.;

iš st. „Ligoninė“: 20:02, 21:02, 21:32, 23:07 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Rasa)“: 20:03, 21:03, 21:33, 23:08 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Juodmena)“: 20:05, 21:05, 21:35, 23:10 val.;

iš st. „Chemikų g.“: 20:06, 21:06, 21:36, 23:11 val.;

iš st. „Chemikų g. (Vingis)“: 20:07, 21:07, 21:37, 23:12 val.;

iš st. „Chemikų g. (Iki)“: 20:08, 21:08, 21:38, 23:13 val.;

iš st. „Moksleivių namai“: 20:10, 21:10, 21:40, 23:15 val.;

iš st. „Sodų g.“: 20:11, 21:11, 21:41, 23:16 val.;

iš st. „Sporto centras“: 20:12, 21:12, 21:42, 23:17 val.;

iš st. „J.Basanavičiaus g. (Iki)“: 20:13, 21:13, 21:43, 23:18 val.;

galinė st. „Autobusų stotis“: 20:14, 21:14, 21:44, 23:19 val.

            Kosmonautų, Lietavos, Žeimių tako ir A.Kulviečio gatvėmis šiais laikais autobusai nevažiuos.

Išsamesnė informacija tel.: (8-349) 51333.