JONAVOS AUTOBUSŲ PARKAS ĮSIGIJO TRIS AUTOBUSUS

JONAVOS AUTOBUSŲ PARKAS ĮSIGIJO TRIS AUTOBUSUS

Jonavos viešojo transporto atnaujinimas ir toliau nesustoja.

UAB „Jonavos autobusai“ birželio - liepos mėnesiais viešųjų pirkimų konkurso būdu įsigijo vieną naudotą  „Mercedes Benz“ ir du naujus „Iveco“ markės autobusus.


Autobusas „Mercedes Benz“ atvyko iš Vokietijos, jis yra pagamintas 2010 m. pabaigoje. Jame yra 23 sėdimos vietos keleiviams, taip pat galima vežti 10 stovinčių keleivių. Autobuse visos minkštos neatlenkiamos sėdynės yra su saugos diržais, lentynos rankiniam bagažui, talpi bagažinė, Wi-Fi ryšys.   

Įsigyti „Iveco“ markės autobusai skirti miesto ir priemiesčio vežimams. Keleivių patogumui – žemagrindis salonas. Be to, autobusuose yra puikus nemokamas Wi-Fi internetas, taip pat USB krovimo lizdai keleiviams. Komfortišką važiavimą užtikrina ir salone sumontuoti kondicionieriai su klimato kontrolės sistema. Žiemą saloną šildo itin galinga šildymo sistema. Autobusuose taip pat yra lentynos smulkiam bagažui susidėti, sumontuoti saugos diržai. Taip pat sumontuotos Hanover Displays priekinės ir šoninės švieslentės. Naujieji ,,Iveco“ autobusai varomi dyzeliniu kuru ir atitinka aukščiausią ,,Euro 6“ emisijos standartą. Abiejų jų kaina su PVM siekia apie 390 000 eurų.

Liepos 30-ąją į naujų transporto priemonių pristatymą buvo pakviesti Jonavos rajono savivaldybės administracijos, kitų įmonių atstovai bei meras. 

Šiuo metu UAB „Jonavos autobusai“ eksploatuoja 40 dyzeliniu kuru varomų autobusų. Vidutinis autobusų amžius yra 13 metų. 68 % įmonės eksploatuojamų autobusų yra senesni nei 10 metų, ir 20 % jau yra senesni nei 20 metų. Seniausias eksploatuojamas autobusas bendrovėje yra pagamintas 1993 m.

Nuotraukų galerijoje autobusų pristatymo akimirkos.

Nuotraukų galerija