UAB „JONAVOSAUTOBUSAI“ ĮSIGIJO MAN MARKĖS AUTOBUSĄ

UAB „JONAVOSAUTOBUSAI“ ĮSIGIJO MAN MARKĖS AUTOBUSĄ

Rugpjūčio pabaigoje UAB „Jonavos autobusai“ savo lėšomis įsigijo naudotą, modernų, komforto bei saugumo reikalavimus atitinkantį autobusą „MAN UL 314/NK/MIX“.

Autobusas atkeliavo iš Vokietijos, Lietuvoje neeksploatuotas. Jame yra 53 sėdimos vietos keleiviams, taip pat galima vežti 22 stovinčius keleivius. Autobuse įrengtos minkštos neatlenkiamos sėdynės su saugos diržais, lentynos rankiniam bagažui, talpi bagažinė. 
Čia sumontuotos ir visos moderniausios sistemos – ABS, klimato kontrolė, greičio ribotuvas, audio ir įgarsinimo sistemos, informacinės švieslentės, nemokama interneto prieiga.
Šiuo autobusu planuojame vežti keleivius populiariausiu ir labiausiai apkrautu maršrutu „Jonava – Kaunas“ bei į užsakomąsias keliones.
Šiuo metu UAB „Jonavos autobusai“ eksploatuoja 39 dyzeliniu kuru varomus autobusus. Vidutinis autobusų amžius yra 14 metų. 67 % įmonės eksploatuojamų autobusų yra senesni nei 10 metų ir net 26 % jau yra senesni nei 20 metų. Seniausias eksploatuojamas autobusas bendrovėje yra pagamintas 1992 m.

Nuotraukų galerija