Informacija

Vakare po miestą važiuos autobusai, grįžę iš Kauno

2019-04-25

Informuojame, kad nuo gegužės 2 d., darbo dienomis autobusai, išvykstantys iš stotelės „Kauno AS“ į Jonavą: 19.10 20.10 20.40 22.15 val., (iš stotelės „Murava“ į Jonavą: 19.25 20.25 20.55 22.30 val.),

net nepersėdus į kitą autobusą  Jus nuveš į reikiamą Jonavos gyvenamąjį rajoną be papildomo mokesčio. Autobuso maršruto stotelės Jonavos mieste: Centras, Autobusų stotis, Ligoninė, Žemaitės g. (Rasa), Žemaitės g. (Juodmena), Chemikų g., Chemikų g. (Vingis), Chemikų g. (Iki), Moksleivių namai, Sodų g., Sporto centras, J.Basanavičiaus g. (Iki), Autobusų stotis.

Informacija dėl autobusų eismo tel. 8 349 51333.

Papildomi autobusų reisai vakarais mieste

2019-04-24

Informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 2 d., darbo dienomis, autobusas papildomais miesto maršruto Nr. 3 „Senelių pensionatas - Rimkai“ vakariniais reisais važiuos šiais laikais:

iš st. „Centras“: 19:58,  20:58, 21:28,  23:03 val.;

iš st. „Autobusų stotis“: 20:00, 21:00, 21:30, 23:05 val.;

iš st. „Ligoninė“: 20:02, 21:02, 21:32, 23:07 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Rasa)“: 20:03, 21:03, 21:33, 23:08 val.;

iš st. „Žemaitės g. (Juodmena)“: 20:05, 21:05, 21:35, 23:10 val.;

iš st. „Chemikų g.“: 20:06, 21:06, 21:36, 23:11 val.;

iš st. „Chemikų g. (Vingis)“: 20:07, 21:07, 21:37, 23:12 val.;

iš st. „Chemikų g. (Iki)“: 20:08, 21:08, 21:38, 23:13 val.;

iš st. „Moksleivių namai“: 20:10, 21:10, 21:40, 23:15 val.;

iš st. „Sodų g.“: 20:11, 21:11, 21:41, 23:16 val.;

iš st. „Sporto centras“: 20:12, 21:12, 21:42, 23:17 val.;

iš st. „J.Basanavičiaus g. (Iki)“: 20:13, 21:13, 21:43, 23:18 val.;

galinė st. „Autobusų stotis“: 20:14, 21:14, 21:44, 23:19 val.

            Kosmonautų, Lietavos, Žeimių tako ir A.Kulviečio gatvėmis šiais laikais autobusai nevažiuos.

Išsamesnė informacija tel.: (8-349) 51333.

Naujienos

PIRMOS PAGALBOS MOKYMAI MŪSŲ BENDROVĖJE

PIRMOS PAGALBOS MOKYMAI MŪSŲ BENDROV...

Laiku ir tinkamai suteikus pirmą pagalbą, galima išgelbėti žmogaus gyvybę. Gelbstint ją svarbi yra kiekviena minutė, todėl būtina ne tik iškviesti greitąją ...
TARPTAUTINIS APDOVANOJIMAS MŪSŲ VAIRUOTOJUI

TARPTAUTINIS APDOVANOJIMAS MŪSŲ VAIRU...

UAB „Jonavos autobusai“ kolektyvas ir stebėtojų tarybos nariai pagerbė geriausią bendrovės vairuotoją, kuriam skirtas prestižinis Tarptautinės kelių transpo...
UAB „JONAVOSAUTOBUSAI“ ĮSIGIJO MAN MARKĖS AUTOBUSĄ

UAB „JONAVOSAUTOBUSAI“ ĮSIGIJO MAN...

Rugpjūčio pabaigoje UAB „Jonavos autobusai“ savo lėšomis įsigijo naudotą, modernų, komforto bei saugumo reikalavimus atitinkantį autobusą „MAN UL 314/NK/M...
SUDALYVAVOME JONAVOS MIESTO GIMTADIENIO ŠVENTINĖJE EISENOJE!

SUDALYVAVOME JONAVOS MIESTO GIMTADIENIO...

Šventinės „Jonavos autobusai“ kolektyvo eisenos akimirkos. Mes mylim Jonavą!